Продавец ПП «Педаш» развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Нет отзывов, добавить
Мінеральні добрива оптом та мілким оптом
+380983086339
+380 (95) 007-98-97
+380 (98) 308-63-39
+380 (47) 276-39-78

Карбамід, сечовина

ЧП Педаш
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

33 000 грн

Показать оптовые цены

Заказ только по телефону

+380 (95) 007-98-97
  • +380 (98) 308-63-39
  • +380 (47) 276-39-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Карбамід, сечовина
Карбамід, сечовинаВ наличии
33 000 грн
+380 (95) 007-98-97
  • +380 (98) 308-63-39
  • +380 (47) 276-39-78

Описание

Карбамід, сечовина. ГОСТ 2081-92, марка Б, сорт вищий.
Зовнішній вигляд — гранульований продукт без сторонніх домішок, білого кольору.
Масова доля азоту в перерахунку на суху речовину — не менше 46,3%, в тому числі амідний, який важко вимивається з грунту.
Карбамід (сечовина) застосовується на всіх видах грунтів і під всі сільськогосподарські культури. Карбамід використовується для основного, передпосівного і місцевого внесення в рядки при посіві, а також для підгодівлі рослин. Не злежується, володіє 100% розсипчастість, не гігроскопічний.
Карбамід (сечовина) марки Б використовується в сільському господарстві в якості мінерального азотного добрива і як кормова (білкова) добавка в тваринництві.
Карбамід (сечовина) марки А призначений для використання в промисловості при виробництві, карбамідо-формальдегідних полімерів, пластмас, клеїв, смол, фарб, при дубленні шкір.
Не горючий, пожежо — та вибухобезпечний, не токсичний.
Поставка карбаміду (сечовини) здійснюється залізничним і автотранспортом насипом, а також в розфасованому вигляді — в мішках або в м'яких контейнерах типу «big-bag».

Сечовина (карбамід) містить не менше 46% азоту. Її одержують синтезом із аміаку і діоксиду вуглецю при високих тисках і температурі. Білий дрібнокристалічний продукт, добре розчинний у воді. Гігроскопічність при температурі до 20° С, невелика. При хороших умовах зберігання мало злежується, зберігає нормальну рассеваемость. Хорошими фізичними даними володіє гранульована сечовина. Під час грануляції сечовини утворюється биурет, володіє токсичною дією, однак його вміст у гранульованому добриві не перевищує 1% і майже нешкідливо для рослин при звичайних способах застосування. У ґрунті під впливом уробактерій, що виділяють фермент уреазу, сечовина на 2-3 дні аммонифицируется з утворенням карбонату амонію.
У перші дні після внесення сечовини внаслідок утворення гідролітичної лужної солі відбувається тимчасове місцеве підлуговування грунту. Утворюється лужна сіль поглинається грунтом і поступово нитрифицируется, причому нітрифікація протікає швидше, і тимчасове підлуговування ґрунтів змінюється деяким підкисленням. На малобуферных легких грунтах зміщення реакції ґрунтового розчину можуть бути особливо помітними.
Сечовина є одним з кращих азотних добрив і по ефективності рівноцінна аміачній селітрі. Її можна застосовувати як основне добриво або як підживлення під всі культури на різних ґрунтах. При внесенні сечовини в грунт необхідно заздалегідь її закрити, так як при поверхневому розміщенні добрива можливі втрати азоту внаслідок звітрювання аміаку із карбонату амонію, легко розкладається в повітрі. Значні втрати у формі аміаку можуть відбуватися при використанні сечовини у підживлення на луках і пасовищах, оскільки дернина має високу уреазної активністю. Крім того, сечовину можна застосовувати для некореневої підгодівлі овочевих і плодових культур, а також для пізніх підгодівлі пшениці з метою підвищення вмісту білка в зерні.
На відміну від інших азотних добрив сечовина навіть у підвищеній концентрації не обпікає листя і разом з тим добре засвоюється рослинами. Також сечовину застосовують в тваринництві як азотну добавку до углеводистым кормів.

До недавнього часу вважалося, що рослини використовують до 80% азоту добрив. Коефіцієнт використання азоту рослинами визначали різницевим методом (по різниці в винесення азоту з урожаєм при внесенні азоту і без внесення) і виражали у відсотках кількості внесеного добрива. Застосування в агрохімічних дослідженнях методу мічених атомів дозволило встановити, що в польових умовах рослини засвоюють безпосередньо з добрив тільки 30-50% азоту. Однак при внесенні азотних добрив посилюється мінералізація ґрунтового азоту та засвоєння його рослинами. Коефіцієнти використання азоту різних форм азотних добрив істотно не розрізняються. Перетворення азоту в органічну форму різко зростає при запашке в грунт органічної речовини з низьким вмістом азоту. Закріпився азот повільно мінералізується і слабо засвоюється рослинами.
Втрати азоту при денітрифікації нітратів, що утворюються при нітрифікації амонійного азоту грунту і амонійних азотних добрив і сечовини, а також з нітратних азотних добрив, досить суттєві. Втрати азоту добрив різко зростають в паруючої грунті і досягають 50%. Найбільш інтенсивно газоподібні втрати азоту в ході біологічної і непрямої денітрифікації відбуваються в перші 20 днів після внесення азотних добрив і в умовах обмеженого біологічного поглинання в ґрунті. Зі збільшенням доз азотних добрив втрати зростають. Втрати азоту добрив за рахунок вимивання нітратів на зв'язних грунтах незначні, а на легких дренованих грунтах з промывным режимом зволоження можуть складати значні величини. Великі втрати за рахунок випаровування аміаку спостерігаються при порушенні технології внесення аміачних форм рідких азотних добрив, а також при поверхневому внесенні та несвоєчасної закладенні сечовини на карбонатних і лужних грунтах.
Підвищення ефективності азоту добрив і зниження втрат забезпечуються при збільшенні розмірів засвоєння азоту сільськогосподарськими культурами за рахунок оптимізації режиму та умов живлення рослин, а також агротехнічних заходів та створення сприятливого водного режиму і реакції ґрунту.
Під впливом азотних добрив посилюється мінералізація органічної речовини і зростають не тільки засвоєння рослинами ґрунтового азоту, але і його втрати. Втрати азоту добрив можуть бути знижені за рахунок посилення іммобілізації або гальмування мінералізації органічної речовини ґрунтів шляхом внесення органічних добрив, у тому числі соломи, проведення ґрунтозахисних агротехнічних і природоохоронних заходів, вирощування післяжнивних і проміжних культур, обробітку трав, використання зеленого добрива.
Щоб уникнути втрат азоту і усунення небезпеки забруднення нітратами рослин і навколишнього середовища розробляються нові форми азотних добрив — медленнорастворімие, капсульовані з контрольованою швидкістю вивільнення азоту, модифіковані інгібіторами нітрифікації. Останні препарати при внесенні в грунт в невеликих дозах гальмують нітрифікацію протягом двох місяців і зберігають мінеральний азот ґрунту і добрив в амонійній формі. Пригнічуючи нітрифікацію азоту добрив, інгібітори знижують у 2 рази його втрати в газоподібній формі внаслідок вимивання нітратів. В результаті підвищуються врожаї різних культур та ефективність азотних добрив.

Характеристики

Основные
Производитель Азот
Страна производительУкраина
Вид удобренияКарбамид
Препаративная форма Гранулы
Концентрированная форма удобрения Да

Информация для заказа

  • Цена: 33 000 грн
  • Способ упаковки: мещок, биг-бег

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner